Leasing konsumencki przez Internet

W Polsce zauważalny jest wzrost sprzedaży kredytów samochodowych przez Internet. Klienci przekonują się do tego kanału dystrybucji, a podmioty kredytujące ze swojej strony zapewniają 100 procentowe bezpieczeństwo danych osobowych oraz 24 godzinny dostęp do serwisów internetowych.

Firma net4car także szuka swojego miejsca na perspektywicznym rynku sprzedaży produktów kredytowych on-line. Net4car specjalizuje się w oferowaniu kredytów samochodowych oraz leasingu (konsumenckiego, dla firm). W bogatej ofercie znajduje się także leasing operacyjny, a także  możliwość finansowania maszyn i urządzeń.

Leasing konsumencki-główne cechy:

– wpłata początkowa wynosi 1 procent wartości nabywanego samochodu
– net4car wymaga jedynie oświadczenia o dochodach
– uproszczona procedura
– umowa maksymalnie na 84 miesiące
– maksymalna wartość pojazdy wynosi 100 tys. zł

2 komentarze Dodaj swoje
  1. Zawsze w tego typu ofertach interesuje mnie dalszy proces dokumentowy. Wiadomo, przez internet wysyłamy tylko wniosek leasingowy. Wie, ktoś może co się dzieje w przypadku podpisywania właściwej umowy?dokumenty przesyłane są kurierem???

  2. Net4Car wymaga bardzo niskiego wkładu-1 proc. W porównaniu do całego polskiego rynku-średnia wpłata własna od 1 do 15 proc. jest to atrakcyjna oferta. Dodatkowo możemy liczyć na długi okres umowy leasingowej-7 letni. Zazwyczaj jest to 5 lat.

Dodaj komentarz